Търсене

Картичка „Честита Баба Марта“ – изтегли и разпечатай

2 коментара
Картичка "Честита Баба Марта" - изтегли и разпечатай

И ето неусетно пролетта тропа на вратата ни отново. А, с нея и кой? Баба Марта, разбира се! Какво по-хубаво от аромата на пролет и песента на птиците, които неминуемо идват с настъпването на пролетта?

Съвсем спонтанно, докато пиех сутрешното си кафе, реших да нарисувам и да ви подаря за 1-ви март тази картичка. Лястовичка, цъфнало черешово дърво и разбира се – мартеница, за да не забравяме традициите си. Три символа на пролетта, с които да изпратите поздрав за здраве и благополучие до своите близки и приятели.

Виж повече

Етикети за коледни подаръци – разпечатай и залепи

Няма коментари
Етикети за коледните подаръци - разпечатай и залепи

Когато започнем тайничко да опаковаме коледните подаръци и масата се превърне в малка коледна работилничка, всичко, от което се нуждаем, е малко хартия, панделки и, разбира се, етикет!

За тази Коледа направих свои етикети, с които заедно с вас ще можем да впишем имената на най-любимите хора и да ги поставим върху най-чаканите подаръци.

Виж повече

Писмо до Дядо Коледа – принтирай, напиши, изпрати!

Няма коментари
Писмо до Дядо Коледа - принтирай, напиши, изпрати!

Мили деца, написахте ли вече писмата си до Дядо Коледа? Ако още не сте, сега е точният момент да грабнете моливите и да запишете всички онези неща, за които сте мечтали през изминалата година. Сигурна съм, че и големите ще помогнат да запишете до най-малка подробност какво точно да сътвори за вас добрият старец. Той със сигурност очаква писъмца от дечицата по целия свят и няма търпение да започне да пълни чувала с подаръци.

Виж повече

Направи си сам етикети за буркани с подправки

9 коментара
Направи си сам етикети за буркани с подправки

От край време се каня да подготвя уроци за организиране на дома и привеждането му в по-подреден и приятен вид, но времето все не стига. Това не е новост в забързаното ни ежедневие, но в пролуките на „почивка’ намирам вдъхновение да подредя някой рафт или чекмедже.

Преди няколко месеца бях хвърлила око и на шкафа с продукти и този с подправки. Там цареше хаос! Ама истински. Почти всеки продукт или подправка си стоеше в пакета и намирането им беше изнервящо, особено като бързах да сготвиш нещо. Няма да ви показвам снимки тип „преди и след“, тъй като нямам такива, а и е ясно, че подредбата до някаква степен зависи от вас самите и от пространството, с което разполагате.

Виж повече