Тази година малкият помнощник на Дядо Коледа ще бъде стилен и безкрайно сладък! С малка рокличка в червено бяло каре или двулицево елече. Кое ще избере вашето джудже? Сладурските гащички със специален коледен акцент ще покрият всяка пелена и ще стоплят малкото вързопче. Рокличката има стилна пантелка в зелено, декорирана с красиво червено копче с малки релефни цветя. А, елечето, освен че е с две лица, може да бъде регулирано в шичината с помощта на връзките на гърба.
Дрешките са подходящи за фотографски реквизит (пропс) или за коледен тоалет на най-малките бебенца, за да бъде първата им Коледа стилна и красива.
Виж повече
Вашите молби за това да покажа как снимам и обработвам снимките си най-накрая дадоха резултат. Дълго го отлагах, тъй като не съм специалист нито в снимането, нито в обработването. Правя нещата по усет, уча се от Интернет и като цяло съм в графата любител. Също така вероятно не използвам оптималните и най-прости варианти за обработка, но това е моят опит до този момент. Уча се всеки ден и съм сигурна, че с времето ще успея да надграждам своите и вашите знания. Надявам се все пак да съм полезна на всички вас, които с нетърпение чакахте тези уроци.
Виж повече
Много любим напоследък ми е този романтичен, дантелен, леко асиметричен и нежен стил. Дали си има свое име – не знам. Ще се радвам да споделите, ако знаете. Аз импровизирам, нареждам, надграждам и допълвам празните местенца, докато ми хареса. И така се раждат разни декорации за блузки, аксесоари за коса, бижута и накрая усмивки. Всичко започна с една буквичка А, която трябваше да краси едно боди. Реших да я направя от дантела, която ми е много любима, заради мекотата си.
Бях направила снимки стъпка по стъпка, за да ви покажа как сами да си направите такава апликация, но са потънали някъде в дълбините на архивите и сега ще се опитам да го обясня по най-добрия начин.
Виж повече
Започнах този проект с цел да вкарам в ред всички аксесоари за коса, козметика и куп други джунджурии. Всяко нещо в помещението беше в различна кутия, а повечето дори нямаха такава. Исках всичко да е някак тематично в два или максимум три цвята. Е, получи ми се до някъде. Така и не успях да завърша проекта нацяло, за да покажа така желаните снимки „Преди и След“, но пък съм запазила няколко идеи, които съм сигурна, че ще ви вдъхновят.
Колко по-приятно би било да влезете в банята, пералното или друг кът в дома ви и да видите как всичко е наредено в кутии, калъфи и органайзери в еднакъв стил и цветове, нали?
Виж повече
От край време се каня да подготвя уроци за организиране на дома и привеждането му в по-подреден и приятен вид, но времето все не стига. Това не е новост в забързаното ни ежедневие, но в пролуките на „почивка’ намирам вдъхновение да подредя някой рафт или чекмедже.
Преди няколко месеца бях хвърлила око и на шкафа с продукти и този с подправки. Там цареше хаос! Ама истински. Почти всеки продукт или подправка си стоеше в пакета и намирането им беше изнервящо, особено като бързах да сготвиш нещо. Няма да ви показвам снимки тип „преди и след“, тъй като нямам такива, а и е ясно, че подредбата до някаква степен зависи от вас самите и от пространството, с което разполагате.
Виж повече